Aubameyang přiznal: Nabídka kontraktu od Arsenalu nepřišla

Aubameyang přiznal: Nabídka kontraktu od Arsenalu nepřišla

Pierre-Emerick Aubameyang bude po sezóně řešit svou budoucnost. Zájem má nyní především Barcelona, ve hře je ale nadále i londýnský Arsenal. 

O gabonského kanonýra, který v Premier League v pětasedmdesáti duelech nasázel 49 branek, se v posledních týdnech intenzivně zajímá Barcelona.

Ve hře je ale nadále setrvání v Arsenalu. V Londýně má Aubameyang kontrakt do roku 2021 a vedení londýnského celku uvažuje o tom, zda nabídne svému střelci smlouvu novou. Otázkou nicméně je, zda Aubameyang bude s novou smlouvou souhlasit.

Pro francouzský Telefoot nyní prozradil, že Arsenal dosud žádnou nabídku neučinil. "Upřímně, neobdržel jsem žádnou nabídku na prodloužení. Ale abych byl spravedlivý, musím říci, že už měsíce o tom mluvíme," řekl.

"Klub ví, proč zatím nedošlo k dohodě, další krok je na nich. Jde o největší rozhodnutí mé kariéry, takže si na něj rozhodně udělám čas. Ale v této fázi není nic rozhodnuto," dodal Aubameyang. Pokud by nabídku střelec Gunners nepřijal, Arsenal by se jej v létě pokusil prodat za 50 milionů eur.

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.