Poznar si sice udržel status nejlepšího zlínského střelce, ale spokojen sám se sebou není...

Poznar si sice udržel status nejlepšího zlínského střelce, ale spokojen sám se sebou není...

Podruhé v řadě je nejlepším zlínským střelcem zkušený dlouhán Tomáš Poznar, jehož však nynější situace v podobě šesti branek příliš neuspokojila a to z jednoduchého důvodu - čekal od sebe ještě o něco víc.

"Jak říká majitel klubu pan Červenka: Každou sezonu bychom měli chtít překonat sami sebe. Minulou jsem dal osm branek i s nadstavbou, takže by to chtělo více," citoval idnes.cz slova ofenzivního borce s minulostí v Baníku Ostrava či Viktorii Plzeň.

Jeho Ševci jsou třináctí, což je poslední flek, který jim v nadstavbě zaručuje tři domácí duely a pouze dva výjezdy. I tak však bude třeba zlepšení, protože místa, z nichž hrozí baráž, skutečně nejsou daleko. "V některých věcech jsme se zlepšili, ale pořád si ještě nevypracujeme tolik šancí," podotkl svěřenec kouče Bohumila Páníka, jehož vyjádření lze nalézat na idnes.cz.

Nynějších pár "volných dnů" do prvního souboje po delší době vítá. "Po Slavii jsem byl neskutečně rozbitý, a to jsem měl ještě v některých utkáních úlevy. V koncích zápasů jsem byl totálně vyždímaný. Tento týden můžeme najet na klasický zápasový režim, načerpat sílu, připravit se. Pak to zase začne, následující týdny budou hodně náročné," předpověděl na idnes.cz Poznar.

Na zlínské Letné, kam už může dorazit až 2500 diváků, přivítá jeho tým Opavu, Příbram a Karvinou, s tím, že venku se představí na teplických Stínadlech a na olomouckém Andrově stadionu. "Doma chceme být stoprocentní. Máme jenom jednu dlouhou cestu do Teplic a do Olomouce je to kousek. V tomhle nabitém programu je to obrovská výhoda," zakončil na serveru idnes.cz jednatřicetiletý útočník, u nějž uvádí specializovaný portál transfermarkt tržní cenu 350 tisíc eur.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.