Skolil Duklu a pak si sbalil fidlátka. Křeček už Ústí nevede, Šimurka s Vrabcem zůstávají

Skolil Duklu a pak si sbalil fidlátka. Křeček už Ústí nevede, Šimurka s Vrabcem zůstávají

Ústí nad Labem má sice za sebou skalp lépe postavené Dukly a v tabulce Fortuna:národní ligy je na sedmé pozici, ovšem ani tyto skutečnosti nezabránily předčasnému konci hlavního trenéra Aleše Křečka.

Osmačtyřicetiletý kouč  s minulostí ve Zlíně či Ružomberoku skončil na druholigové lavičce po vzájemné dohodě s vedením a důvodem ukončení spolupráce je nedohoda na nové koncepci klubu, s tím, že pohled na směřování značky mají obě strany různý...

“Za odvedenou práci trenéru Křečkovi děkujeme. Armě pomohl v době, kdy to bylo opravdu potřeba, tedy zejména v minulých sezónách. Minulost byla úspěšná, současnost je bohužel horší a budoucnost si představujeme každý jinak. Proto je logické a korektní, že došlo k dohodě o ukončení spolupráce. Oceňuji klidný a věcný způsob rozchodu. Panu Křečkovi přeji v jeho další kariéře hodně úspěchů. Armě pak přeji, aby A tým do nové etapy vedl trenér, který bude s vedením klubu sdílet klubovou koncepci a bude ji ochoten a schopen naplňovat," uvedl na webu fkusti.cz jediný akcionář Jiří Hora.

Pokud jde o volné místo, jednání s konkrétními adepty již probíhají, s tím, že má vše na starosti ředitel Army Václav Kožíšek.

Ten hodlá i nadále spolupracovat se zbylými členy realizačního týmu, jimiž jsou asistenti Petr Vrabec a Juraj Šimurka. Není vyloučeno, že ve středu 17. června na půdě MFK Vítkovice povedou mužstvo právě oni.

Pardubice žene do první ligy i město, klubu poskytne téměř půl miliardy

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.