Tři kluby Premier League, které zajímá možnost letního podpisu Schicka

Tři kluby Premier League, které zajímá možnost letního podpisu Schicka

Nejbližší budoucnost čtyřiadvacetiletého českého reprezentanta Patrika Schicka je stále nejistá. Lipsko, kde je kmenový forvard AS Řím zapůjčen, totiž stále nepotvrdilo, že za odchovance Sparty s minulostí v Sampdorii Janov vysází 29 milionů eur a zatím se psalo jen o maximu, které je o devět milionů eur nižší, na což však Vlci z věčného města neslyší.

Podle Gazzetty dello Sport by se mohli do hry o Schickův podpis dostat i tři zástupci Premier League, pro něž by na Apeninském poloostrově požadovaná suma nemusela být problém i přes očekávaný tržní útlum kvůli koronavirové krizi.

Nad někdejším hráčm Bohemians Praha 1905 mají uvažovat na těchto třech ostrovních adresách...

Newcastle United

Čtyřnásobný mistr Premier League má před sebou prodej do rukou korunního saúdskoarabského prince Mohameda bin Salmána a jeho aktivita na hráčském trhu prý nebude malá.

Straky ze St. James Parku vede od loňského léta manažer Steve Bruce, jenž pracuje také s exsparťanským brankářem Martinem Dúbravkou.

Aktuální ofenzivní soupiska Newcastlu čítá čtyři jména, a sice Carroll, Gayle, Joelinton a Muto, s tím, že dva dvacetiletí mladíci Allan a Sorensen zatím na svou šanci čekají.

S United, v jejichž barvách svého času pálil i slovutný Alan Shearer, je však spojovaná celá řada prominentních útočníků.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.