Rozskákaní Klokani a Evropská liga? Klidně to mohou zvládnout, tvrdí Jiránek

Rozskákaní Klokani a Evropská liga? Klidně to mohou zvládnout, tvrdí Jiránek

Fortuna:liga má za sebou třicet kol základní části a jak informoval internacionál Martin Jiráněk, největším zklamáním dosavadní sezony jsou pro něj výkony Teplic, Mladé Boleslavi a Sigmy Olomouc.

Tím, kdo ho ve stále probíhajícím ročníkem zaskočil a příjemně překvapil, jsou zelenobílí Bohemians Praha 1905, jejichž dres na konci devadesátých let minulého století sám oblékal.

Klokani, kteří sehráli před restartem nejvíce přípravných duelů ze všech ligových týmů, jsou nyní podle něj rozjetí natolik, že by mohli klidně uspět i v bojích o místo v Evropské lize, což by bylo určitě nad plán...

"Mají fantastickou fazonu, je vidět práce trenéra Luďka Klusáčka. Klidně to mohou zvládnout,“ pochválil tradiční vršovickou značku z Ďolíčku exreprezentant, jehož slova vyšla na iSport.cz.

Když loni přestupoval do Bohemky gólman Patrik Le Giant, jeho cílem byla právě střední skupina a tím pádem i boje o pohárovou Evropu. Byť se mu někteří lidé smáli, na jeho slova došlo.

Prvním, kdo se Pulkrabovi, Jindřiškovi, Vackovi a spol. postaví do cesty, bude Slovácko. Jejich vzájemný dvojzápas startuje v Uherském Hradišti v neděli 21. června od 15:00.

JE POTŘEBA SI UŽÍT CHVILKY RADOSTI, PROTOŽE JICH JE MÁLO A NETRVAJÍ DLOUHO, PŘIPOMÍNÁ KOUČ BOHEMIANS