Klobouk dolů před Bohemkou, která udělala 15 bodů z 18, ocenil svou bývalou adresu Juliš

Klobouk dolů před Bohemkou, která udělala 15 bodů z 18, ocenil svou bývalou adresu Juliš

Kmenový forvard Sparty Lukáš Juliš si sice připsal v průběhu jarní fáze za Sigmu hned osm soutěžních branek (šest ve Fortuna:lize a dvě v MOL Cupu), ovšem na zaťukání na finálové brány domácího poháru to stejně nestačilo.

Slovan dokázal Andrův stadion vyloupit a může se těšit na vrchol ve svém městě. "Přitom podle sestavy, kterou tady postavili, to vypadalo, že snad ani nechtějí dát gól. Jenže my jsme po poločase prohrávali 0:2 a to je příšerné, neakceptovatelné. Samozřejmě, udělali to dobře, třeba gól Alibekova byla trefa parádní. My jsme však nebyli ani nebezpeční. Pořád bychom však měli uhrát 0:0, nebo inkasovat maximálně jednou," mrzelo pětadvacetiletého útočníka, jehož slova vyšla na sport.cz.

O přestávce bylo v hanácké kabině pořádně dusno. "Trenér řval, my také. Stejně jako nedávno s Ostravou. To je furt dokola. Po koroně máme doma čtyři zápasy a my všechny prohrajeme. To tak prostě nejde. Nemůžeme se divit, že jsme jedenáctí a vypadli jsme i z poháru," kroutil hlavou letenský odchovanec, jehož dojmy nabídl web sport.cz.

Bývalého hráče Klokanů za této konstelace netěší ani vstřelené branky. "Vždyť já dal doma třikrát gól a třikrát jsme prohráli. Z toho radost nemáte. Když dáte gól a vypadnete jako teď z poháru, je to na nic. Navíc my jsme se k tomuto zápasu strašně upínali a věřili, že ho zvládneme. Myslím, že jsme ani do něj špatně nevstoupili. Byli jsme nebezpeční, ne jaloví. No, a oni pak mají dvě šance, je to 0:2 a už to nedoženeme. Takže nás teď čekají už jen super zápasy," připomněl skupinu o udržení olomoucký snajpr, jehož slova lze najít na sport.cz.

Jak těžké bude najít motivaci do posledních pěti duelů? "Rychle musíme získat body, co ještě potřebujeme, abychom nezabředli do problémů ještě horších. Já ale vůbec nerozumím tomu, jak jsme se tam mohli dostat. Nepřipouštěl jsem si, že bychom z desítky mohli vypadnout. Před Bohemkou, která udělala 15 bodů z 18, klobouk dolů. My jsme však měli udělat o čtyři víc a byli bychom ze všeho venku. Teď nám nezbývá nic jiného, než to se ctí dohrát," uzavřel na sport.cz ofenzivní kolega Breiteho, Jemelky, Beneše a spol.