Luca Toni: Balík peněz za Ronalda? Ihned prodat, je to normální hráč

Luca Toni: Balík peněz za Ronalda? Ihned prodat, je to normální hráč

Bývalý legendární útočník Juventusu s výkony hvězdného Portugalce moc spokojený není. Veřejně se nechal slyšet, že by bývalého útočníka Realu Madrid nebo Manchesteru United okamžitě prodal.

Ronaldo už není žádná hvězda, je to normální hráč. Pokud za něj teď někdo nabízí balík peněz, měl by ho majitel Juventusu prodat,“ citoval web sport.cz Luca Toniho.

Média spojovala značku CR7 s londýnskou Chelsea, jenže žádná oficiální jednání neprobíhají. Ve finále Italského poháru mezi Juventusem a Neapolí byl dvaačtyřicetiletý Gigi Buffon. „To hovoří o formě turínského týmu,“ psalo se v Itálii, když pohár nad hlavu zdvihla Neapol. „Juventus byl špatný, druhý poločas dokonce hrozný,“ doplnil Toni.

Italský deník Tuttosport upozorňuje na to, že Ronaldo během koronavirové přestávky zásoboval sociální sítě fotkami, jak si dává do těla, ale nyní to média začínají zpochybňovat. Portugalec prohrával i běžecké souboje. Médiím se ani nechce věřit, že by Chelsea za něj byla ochotná nabídnout 120 milionů eur. Pokud by k nějakým jednáním došlo, měl by být Juventus shovívavý a Ronalda prodat, protože taková nabídka už nikdy nepřijde, píše se v Itálii.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.