Nevydařený nákup Joviče? Real může pálení žáhy zažehnat trvalým zájmem ze San Sira

Nevydařený nákup Joviče? Real může pálení žáhy zažehnat trvalým zájmem ze San Sira

Minulost již nabídla celou řadu zajímavých hráčů, kteří vykazovali velký potenciál, ale v barvách Bílého baletu se jim prostě nedařilo. Své by o tom mohlo aktuálně vyprávět nejen velšské křídlo Gareth Bale, ale také srbský legionář Luka Jovič. Problematický mladík přišel před rokem z Bundesligy, ale již po pouhé jediné sezóně by mohl zamířit o pár rovnoběžek na východ.

Ve Frankfurtu si udělal dobrou vizitku, kterou ale na San Bernabéu nepotvrdil. Svými problémy mimo hrací plochu na sebe strhl pozornost, ale herní výkony zůstaly dalece za očekáváním vedení klubu i fanoušků. Podle celé řady zdrojů se nyní řeší, zda mu dát druhou šanci, nebo se s ním po konci sezóny rozloučit.

Odchovanec CZ Bělehrad by mohl zamířit do italské Serie A, kde o něj projevují zájem na San Siru. AC Milán nabídl do španělské metropole nabídku, že by si Joviče zapůjčil na dva roky s povinnou opcí na trvalý přestup za 35 milionů eur.

Podle listu Tuttosport je nabídka již na stole Realu a nyní se řeší, jaká odpověď bude zaslána na Apeninský poloostrov. Pravdou je, že Jovič na sebe, ale i na klub, v La Lize snášel negativní stíny, což by mohlo vést k rozvázání spolupráce. Na veřejnost také prosakují špatné vztahy hráče s trenérem Zidanem.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.