Lampard o Kantém: Přeci nepustím tak skvělého hráče jen proto, že mu chvíli nesloužilo zdraví

Lampard o Kantém: Přeci nepustím tak skvělého hráče jen proto, že mu chvíli nesloužilo zdraví

V posledních týdnech v evropských médiích sílily spekulace o možném odchodu francouzského středopolaře ze Stamford Bridge. N´golo Kanté nezažívá dobrou sezónu především vinou zdravotních problémů, ale trenér Frank Lampard hlásí, že už je plně připraven Blues pomoci. Taktéž popřel tvrzení, že by se jej chtěl po tomto ročníku Premier League zbavit.

Především britská média hlásila do světa informaci, že Kanté padne na oltář letního zbrojení. Jeho cenovka je stále velice slušná a o zájemce není nouze, proto se hovořilo o letním prodeji. Chelsea plánuje před novou sezónou výrazně posilovat a každá libra bude v tomto ohledu dobrá. Lampard ale odmítá francouzského záložníka pouštět, neboť věří, že může být pro tým stále velkým přínosem.

„Zahlédl jsem v médiích několik zpráv o jeho odchodu a budoucnosti. Budu se opakovat, ale Kanté je jeden z nejlepších hráčů do středu zálohy a takový typ Chelsea přesně potřebuje. Přeci tak skvělého záložníka nepustím jen proto, že mu chvíli nesloužilo zdraví,“ nechal se slyšet Lampard.

„Už nějakou dobu trénuje s týmem a já mu dám příležitost se vrátit a ukázat, co v něm je. Občas je těžké se po zraněních vrátit do původní formy, ale ono to v něm je. Pokud se mu dostane pravidelného herního vytížení, věřím, že bude zase pro Chelsea nepostradatelným,“ dodal lodivod Blues.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.