Lemar projevil lítost, že nevyslyšel volání Kloppa: Zabouchl jsem si vrátka do Liverpoolu

Lemar projevil lítost, že nevyslyšel volání Kloppa: Zabouchl jsem si vrátka do Liverpoolu

Život vás zavede nesčetněkrát na rozcestí, kde záleží na vašem rozhodnutí, jakým směrem se budou další kroky ubírat. Někdy se jedná o správnou volbu, jindy i s odstupem času přemýšlíte, zda to bylo správné řešení. Ofenzivní záložník Atlétika Madrid v nedávném rozhovoru pro Telefoot otevřeně přiznal, že lituje toho, že se nakonec nezamířil na Anfield Road.

V barvách Monaka Tohomas Lemar zářil a na přestupovém trhu byl vysoce žádaným zbožím. Po triumfu knížecího klubu v Ligue 1 byla celá řada akvizic pod drobnohledem a pokukoval po něm i Liverpool. Proběhla celá řada jednání, ale obě strany se nakonec nedomluvily. Lemara to mrzí o to více, že tehdy Reds opustil Philippe Coutinho, který zamířil do Barcelony.

„Nebudu si nalhávat, že toho nelituju. Jsem z toho trochu zklamaný, ale už to nevrátím. Už je po všem, tak se nad tím nesnažím tolik přemýšlet,“ prozradil Lemar v rozhovoru pro Telefoot, že ho volání Liverpoolu nenechávalo lhostejným.

„Neustále jsem se snažil dokazovat, že jsem zajímavým i pro Liverpool. Tajně jsem doufal, že by se kluby mohly v dalším přestupovém okně vrátit k jednání, ale nestalo se tak. Jsem ale člověk, který je otevřený všem nabídkám, proto si myslím, že přesun do Atlétika rozhodně nebyl špatnou volbou,“ dodal čtyřiadvacetiletý francouzský internacionál.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.