Pavelka promluvil o údajných letních lasech z Letné a Edenu...

Pavelka promluvil o údajných letních lasech z Letné a Edenu...

Čerstvě devětadvacetiletý záložník české reprezentace David Pavelka už se v posledních dnech ocitl v ostrých zápasech své Kasimpasy a osmiměsíční pauza je pryč.

Společně s návratem na trávníky se vyrojily i spekulace ohledně návratu do české ligy, v níž oblékal trikoty Sparty, Slovácka a Liberce.

Zatímco v loňském roce byl mediálně spojován se Slavií, letos v zimě se začalo mluvit a psát o Spartě. Jak to vidí on sám - chtěl by zůstat v Turecku, nebo by ho slavná "S" zajímala? "Tak, ono se o tom mluví, ale zatím ne se mnou," přiznal na stránkách Pavelka.

Sám je stále pod smlouvou v Kasimpase a žádný nůž na krku nemá. "Jak říkám, se mnou nikdo nemluvil. V Kasimpase mám ještě rok kontrakt a nikam určitě neutíkám. Klub se vždy ke mně choval skvěle, a to i v době současných zdravotních problémů. Každý zájem o mé služby mě pochopitelně těší, ale mám před sebou důležitý závěr sezóny a chci se soustředit jen na něj. Vše ostatní za mě řeší moje agentura Sport Invest, klukům stoprocentně důvěřuju," ozřejmil pro magazín Gól otec šestiletého Davida a čtyřleté Rozárky.

A kdyby přeci jen v dalších dnech přistála na stůl konkrétní nabídka z Edenu či Letné? "Vždycky je to o nějakém jednání. Samozřejmě, představivost mám velkou, ale zatím je všechno ve fázi spekulací," uzavřel Gólem citovaný Pavelka, jenž působí v zahraničí od roku 2016.