Lampard má spor s Abramovičem: Nebudu nasazovat Pulišiče, dobrý prodej dresu nestačí

Lampard má spor s Abramovičem: Nebudu nasazovat Pulišiče, dobrý prodej dresu nestačí

Frank Lampard zná majitele a šéfa Chelsea Romana Abramoviče velmi dobře. Chová k němu velký respekt, i přesto si ale jako trenér A mužstva nenechá nic diktovat. S bossem týmu má ohledně spory ohledně americké hvězdy Pulišiče.

Frank Lampard je hráčskou legendou Chelsea, od začátku této sezóny je hlavním trenérem prvního týmu. Není příliš zkušený, i přesto se ale jeho první měsíce na Stamford Bridge v roli trenéra poměrně vydařily. V létě jej navíc posílí Timo Werner a Hakim Ziyech. Už od začátku sezóny ale v útoku září reprezentant USA Christian Pulišič, který přišel jako náhrada za Edena Hazarda.

Hazard je nyní majetkem Realu Madrid, Pulišičovi se ale na Hazardovy výkony zatím nepodařilo navázat. Nehraje příliš špatně, jistě ale od něj vedení, fanoušci i samotný Lampard očekávali více. V důsledku toho není stabilním členem základní sestavy. A právě to se nelíbí Romanu Abramovičovi. Ten by si vzhledem k jeho popularitě přál, aby dostával větší herní minutáž.

"Pulišič je dobrý hráč, ale jeho výkony neodpovídají tomu, aby byl stálým členem základní sestavy. To, že prodává hodně dresů nestačí. Jako trenéra mě zajímají hlavně hráčovy výkony. Jakmile dosáhne svého potenciálu, bude to pro nás skvělý hráč a jsem si jistý, že bude nastupovat čím dál častěji," pravil legendární Frank Lampard.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.