Pro hodně z nás to bude vůbec první finále, pro mladý kluky pecka a dovezeme pohár na Letnou, slibuje Hložek

Pro hodně z nás to bude vůbec první finále, pro mladý kluky pecka a dovezeme pohár na Letnou, slibuje Hložek

Ze sparťanského klenotu Adama Hložka se stal specialista na Baník. Ostravskou síť totiž rozvlnil jak v úvodu loňské nadstavby, tak v nedávném čtvrtfinále MOL Cupu, s tím, že v úterý dokonce konto oblíbeného soupeře zatížil dvěma přesnými zásahy.

"Možná bych řekl, že jsem specialista na Baník,“ usmíval se po těsné letenské výhře sedmnáctiletý ofenzivní univerzál, jehož tým si jde ve Fortuna:lize pro třetí místo.

Letenští jsou navíc pořád ve hře o trofej. První červencový den je totiž na libereckém stadionu U Nisy čeká finále MOL Cupu proti Slovanu.

Když slavné "S" narazilo na soubor Pavla Hoftycha naposledy v ligové nadstavbě, perspektivní mladík odpočíval a šlo o jeden z mála zápasů sezony, který vynechal.

Finálové vyvrcholení poháru už si však ujít nenechá. "Pro hodně z nás to bude vůbec první finále, pro mladý kluky pecka," předpověděl hráč týmu, který získal svou poslední trofej před šesti lety.

Svým příznivcům pak neváhal sebevědomě slíbit zisk poháru, na což se asi Baluta, Hromada, Ngyuen, Mara či Kuchta příliš tvářit nebudou...

"Bude dobrá atmosféra, i když v Liberci se hraje špatně. Ale dáme do toho vše a dovezeme pohár na Letnou!," vzkázal český reprezentant do jednadvaceti let.