Stochovi došla trpělivost: Myslíte, že si zasloužím, aby se se mnou zacházelo jako s nováčkem, amatérem či dítětem, co neumí hrát fotbal?

Stochovi došla trpělivost: Myslíte, že si zasloužím, aby se se mnou zacházelo jako s nováčkem, amatérem či dítětem, co neumí hrát fotbal?

Řecká nejvyšší soutěž má za sebou po restartu tři kola. Zatímco první dva duely Paoku Soluň sledoval Miroslav Stoch z lavičky náhradníků, v tom posledním přišel do hry jakožto žolík alespoň na posledních dvacet minut.

Situace bývalého křídelníka Slavie je tak na jihu Starého kontinentu stále neuspokojivá. To, že by se vše mělo po rozjezdu změnit, si nemyslel ani během pauzy, kdy slovenská média informoval o tom, že nefiguruje v plánech hlavního trenéra, z čehož je smutný, ale musí to respektovat.

Svou frustraci dal zkušený slovenský reprezentant najevo poté, co mu na sociální síť napsal jeden z příznivců řeckého giganta následující: "Miňo, řekni nám pravdu - jak může nejlepší křídelník celé ligy sedět na lavičce a občas dokonce na tribuně? Je to neuvěřitelné, nemám slov," zaznělo z úst fanouška, jehož citoval portál sport.sk.

I když ostřílený záložník odpověděl slovy, že "to není otázka pro něj", nakonec se veřejné stížnosti nevyhnul. "Myslíte si, že si to všechno zasloužím? Aby se se mnou zacházelo jako s nějakým nováčkem, amatérem nebo dítětem, které neumí hrát fotbal?," čertil se třicetiletý exslávista, kterému portugalský kouč Abel Ferreira ne a ne dát pořádnou šanci.

I proto nastoupil za celý ligový ročník jen na 205 minut čistého času. Když přitom muž se zkušenostmi z Chelea, Twente, Fenerbahce i Bursasporu operoval v Soluni naposledy, během padesáti duelů zaznamenal 10 branek a 12 asistencí a jeho mise byla považován za úspěšnou. To už se však nezopakuje a velmi reálnou variantou se zdá být letní úprk jinam. To vše i přesto, že má smlouvu až do roku 2022.

"Je to ten nejpravděpodobnější scénář. Moji budoucnost jsme řešili již v zimě. Něco se i rýsovalo, ale pak se fotbalový svět zastavil. Uvidíme, co přinesou další měsíce. Aktuální stav ale není ani zdaleka ideální a byl bych rád, kdyby se mi v létě podařilo tyto problémy vyřešit," vzkázal webem sport.sk citovaný šedesátinásobný reprezentant Slovenska.

Ve středu večer hraje PAOK pohár s lídrem Super League 1 Olympiakosem Pireus. Myslíte, že po těchto slovech dostane šanci?

Škoda si myslí, že by se mohl do Slavie vrátit a ještě nějaký rok za ni odkopat. Přejít může i do bohatšího klubu v Süper Lig