Pardubice v dohrávce zdolaly Třinec a příště už mohou slavit postup

Dukla nasázela Vítkovicím čtyři góly a Jihlava slaví druhou výhru v řadě. Nezaváhala ani Zbrojovka. V dohrávce Pardubice udolaly Třinec a jsou blízko k postupu.

Brno veze z Varnsdorfu hubenou, avšak cennou výhru. Až v 86. minutě se trefil Jan Hladík, který přišel do Brna v zimě z Líšně. Zbrojovka zápas mohla rozhodnout dříve, ale Přichystal v prvním poločase neproměnil pokutový kop.

Sokolov překvapil v Líšni a ukázal, že se s ním v soutěži ještě musí počítat. Atraktivní podívaná se odehrála v Chrudimi. Týmy ze středu tabulky se vrhly na útočení a utkání skončilo remízou 3:3.

Zvedat se začíná i Vysočina Jihlava, která si připisuje teprve druhou výhru po pauze. Vyšehradu nadělila čtyři branky, dvakrát se trefil kanonýr Klobása.

Pardubice díky pozdní brance Martina Tomla porazily Třinec a jsou blízko k historickému postupu do nejvyšší soutěže.

FNL – 26. kolo:

Dukla Praha - Vítkovice 4:0 (2:0)
Branky: 9. Doumbia, 17. Holík, 60. Preisler, 83. Hadaščok

Chrudim - Ústí nad Labem 3:3 (2:0)
Branky: 22. Rybička, 34. Mužík z pen., 81. Havlena - 54. a 85. z pen. Matějka, 58. Dramé

Jihlava - Vyšehrad 4:0 (1:0)
Branky: 31. a 57. Klobása, 73. Svoboda, 86. Rezek

Líšeň - Sokolov 1:3 (0:2)
Branky: 46. Zikl - 5. Vávra, 38. Šmehyl, 88. Červenka

Varnsdorf - Brno 0:1 (0:0)
Branka: 86. Hladík
Neproměněná penalta: 33. Přichystal (Brno)

Třinec - Pardubice 0:1 (0:0)