Dvanáct žlutých je fakt hodně, ve hře však nic kriminálního nebylo, myslí si Hübschman

Dvanáct žlutých je fakt hodně, ve hře však nic kriminálního nebylo, myslí si Hübschman

Bývalý reprezentační záložník a nynější kapitán Jablonce gólem zajistil svému týmu remízu 1:1 v derby s Libercem a díky jeho brance si tým Petra Rady udržel čtvrté místo.

Derby pod Ještědem bylo velmi emotivní. Rozhodčí Ondrej Pechanec rozdal celkem dvanáct žlutých karet pro hráče. Žlutou kartu rovněž viděli oba trenéři, Petr Rada za Jablonec a Pavel Hoftych za Liberec. Hostující trenér brankářů Marek Čech byl dokonce za kritiku rozhodčích vyloučen.

Mělo to náboj a emoce. Přišly i nějaké ostřejší zákroky. Ale asi to k tomu patří, hrálo se o hodně a bylo to cítit z atmosféry na hřišti. To, co se stane na hřišti, by tam mělo zůstat,“ citoval web sport.ceskatelevize.cz slova Hübschmana.

Rozdaných karet bylo opravdu hodně. „Rozhodčí se snažil emoce a ostřejší zákroky krotit kartami. Bohužel se to úplně nepovedlo, protože karet bylo fakt hodně. Asi mu nic nezbývalo, protože pak by se to mohlo uchýlit někam, kam by nikdo nechtěl. Z druhé strany musím říct, že to nebylo něco kriminálního a přemotivovaného,“ uvedl bývalý hráč Sparty.

Osmatřicetiletý záložník gólem zajistil svému týmu remízu. „Pildova krásně kopnutá standardka, mě to trefilo do hlavy, a naštěstí to skončilo v bráně,“ dodal jablonecký kapitán.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.