Příště už asi nervy na uzdě udrží aneb Co vše čeká Škriniara za slovní napadení sudího?

Příště už asi nervy na uzdě udrží aneb Co vše čeká Škriniara za slovní napadení sudího?

Na remízové utkání Serie A se Sassuolem (3:3) nebude mít příliš dobré vzpomínky klíčový stoper milánských Nerazzurri a slovenského národního mužstva Milan Škriniar.

Bývalý střední obránce Žiliny či Sampdorie Janov totiž utkání kvůli červené kartě ze třetí minuty nastavení nedohrál a navíc ho čeká stopka na příští tři duely.

Svému Interu, který je v tabulce na průběžné třetí pozici, tak pětadvacetiletý defenzivní specialista nebude moci pomoci v nadcházejících duelech proti Parmě, Brescii a Boloni.

Normálně by zadáka čekal distanc jen na jedno utkání, ale protože se vulgárně opřel na adresu rozhodčích, komise mu napařila o dva zápasy delší trest.

A aby toho nebylo málo, k disciplinární pauze, jež ho vrátí do hry až devátý červencový den proti Hellasu Verona, mu navíc přilétla i pokuta ve výši 10 tisíc eur.

Ve vyhroceném utkání, v němž hosté vyrovnali minutu před koncem, mimochodem neudržel nervy na uzdě ani jeho trenér Antonio Conte, který nebude moci na lavičku v nedělním klání 28. kola. Za vše může již pátý karetní trest sezony, který mu byl udělen za nesportovní chování.

De Ligt? Je předurčen k velkým věcem a určitě se stane jedním z nejlepších obránců v Evropě