Lalkovič se bavil s Kozlem, jaké věci by měl změnit: Makám, snažím se zlepšovat a využít šanci

Lalkovič se bavil s Kozlem, jaké věci by měl změnit: Makám, snažím se zlepšovat a využít šanci

Milan Lalkovič, který v minulosti prošel Doncasterem, Den Haagem, Vitorii Guimaraes, Barnsley či Portsmouthem, přicházel ze Sigmy do Baníku nepochybně s větším očekáváním.

V ročníku 2019/2020 si však připsal za ostravský soubor jen osm vystoupení a celkem strávil na trávnících pouze 163 minut čistého času.

V poslední době mu však začal kouč Luboš Kozel dávat více prostoru a jen za poslední čtyři týdny ho poslal do hry v rámci Fortuna:ligy hned pětkrát.

Že by se mu začalo blýskat na lepší časy? "Jsem rád. Mluvil jsem s trenérem, bavili jsme se o tom, jaké věci bych měl změnit," uvedl na fcb.cz sedmadvacetiletý záložník, jehož přibrzdilo několik zdravotních problémů.

"Jsem rád, že nastupuji více. Cítím se na hřišti dobře. Dlouho jsem nehrál, byl jsem zraněný, ale makám a snažím se zlepšovat a využít příležitost," objasnil odchovanec Košic, jehož slova vyšla na stránkách fcb.cz.

Pakliže by chtěl Baník ještě promluvit do bojů o Evropskou ligu, v sobotu by se mu hodilo vyloupení stadionu U Nisy, kde je doma Slovan, jenž dosud nasbíral o tři body více.

"Víme to, potřebujeme vyhrát a uděláme pro to všechno. Potřebujeme body, snažíme se skončit čtvrtí anebo pátí. Musíme být určitě silnější na balonu, hrát sebevědomě. Hrajeme o Evropu, potřebujeme tam vyhrát," burcoval kolega Potočného, Kuzmanoviče, Šašinky a spol.

Na západě Čech už moc prostoru nedostal, v Olomouci ale čeká Hubníka dvouletá smlouva

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.