Dva nejlepší mladí hráči očima Sahy? Vedle Mbappého najdete stejně talentovaného ještě v Anglii

Dva nejlepší mladí hráči očima Sahy? Vedle Mbappého najdete stejně talentovaného ještě v Anglii

Tehdejší hráč Fulhamu, Manchesteru United nebo Evertonu se v rozhovoru pro Compare Bet rozpovídal o tom, jaké útočné hvězdy mají největší naději táhnout příští generaci fotbalistů.

Kdekdo se domnívá, že nejvyšším nadáním v současné chvíli disponuje jedenadvacetiletý útočník z Parku princů, což je nepochybně pravda, ovšem dle Sahy je tu ještě někdo, kdo bývá často přehlížen.

„Pokud se bavíme o kvalitě, pak se Marcus Rashford nachází na úplně stejné úrovni jako Kylian Mbappé,“ uvedl jedenačtyřicetiletý vysloužilý fotbalista.

Zdali porovnáme ostatní faktory, rozdíly už zde prý jsou. „V rámci konzistentnosti je na tom Kylian o něco lépe. Marcus se nacházel v týmu, jenž si prochází přestavbou, a tudíž se nemohl ještě naplno projevit. Spoluhráči jej často vnímali jako lídra, i když to nebylo jeho předností,“ pravil Saha.

S ohledem na tu technickou stránku ale mohou oba mladí hráči jenom ohromit. „Oni jediní se dokáží vymotat ze situací, kde jsou obklíčeni třemi obránci. Technicky a rychlostně jsou vybaveni naprosto skvěle, jsou to dva nejlepší nejmladší hráči současnosti,“ završil svou výpověď bývalý francouzský reprezentační útočník.