Rozhodčí dělají chyby a zase jsem to odskákal já, říkal naštvaný Kučera po prohře v Pardubicích

Rozhodčí dělají chyby a zase jsem to odskákal já, říkal naštvaný Kučera po prohře v Pardubicích

Pardubice porazily v dohrávce kola FNL Jihlavu 2:1 a vrací se do čela FNL. Jihlava se naopak pomalu smiřuje s tím, že si první ligu v příští sezóně nezahraje. A trenér Radim Kučera byl po zápase dost naštvaný.

 

Ke konci zápasu totiž dostal červenou kartu za to, že údajně zahodil lahev. "Rozhodčí dělají chyby a zase jsem to odskákal já, nic jsem nikam nehodil," říkal naštvaný kouč Jihlavy. S prací rozhodčích ale nebyl spokojen ani v jiném ohledu. "Pískal se každý kontakt, vůbec se nehrál fotbal, nikomu se to nemohlo líbit," kritizoval Kučera sudí.

Naštvaný byl ale i na své svěřence, zejména na defenzívu, která prospala prvních deset minut, což je stálo celé utkání. "Naši stopeři si vůbec nevěří, zaspali jsme, začátek byl hrozný a jak to rozhodčí začal kouskovat, tak pro nás bylo těžké utkání jakkoliv srovnat nebo strhnout na svou stranu," opustil naštvaný Radim Kučera obrazovky ČT Sport.

Po něm přišel na rozhovor o poznání spokojenější kouč Pardubic Krejčí. "Začátek byl skvělý, dali jsme pěkné góly a chtěli jsme si pohlídat zbytek zápasu. Bohužel jsme inkasovali z penalty a ta psychika byla poté hodně vyhrocená, bylo to dost náročné, ale myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě," prozradil trenér lídra FNL.

Pardubice jsou první o bod před Zbrojovkou Brno, navíc ale mají zápas k dobru. Další zápas je čeká s Chrudimí, což je derby. "Bude to těžké, ale doufám, že opět vyhrajeme," řekl Krejčí. 

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.