Ondrášek přiznal, že uvažoval o návratu do Evropy: Na sezení u vody bude čas potom

Ondrášek přiznal, že uvažoval o návratu do Evropy: Na sezení u vody bude čas potom

Jednatřicetiletý útočník české reprezentace Zdeněk Ondrášek je na zelených pažitech proslulý velkou houževnatostí. Jaký je však v kabině?

"Stačí mi, když rozesměju spoluhráče. Když je vidím šťastné vedle sebe, tak mi to dodává sílu," uvedl webem ceskatelevize.cz citovaný zkušený forvard.

Oproti svým předešlým angažmá v polské či norské lize (Wisla Krakow a Tromso) se však musí v barvách Dallasu krotit...

"V Polsku i Norsku za to byli trenéři rádi. V Americe mi ale řekli, že to je až moc, takže jsem se musel zklidnit," doplnil rodák ze Strakonic, který se na nejvyšší úrovni představil poprvé v barvách Dynama České Budějovice.

Sezonu MLS zahájil dvěma brankami v prvních dvou duelech. Stále zastavená soutěž za oceánem ho však znervózňuje natolik, že zmínil možnost návratu na Starý kontinent...

"Jestli se liga nerozjede, tak se budu chtít vrátit do Evropy. Je mi skoro třicet dva let a teď ještě chci hrát fotbal, ne sedět u vody. Na to třeba ještě bude čas," ozřejmil na portálu ceskatelevize.cz ostřílený borec z Toyoty Stadium pro více než 22 tisíc diváků.

První duely po dlouhé pauze už by však měly proběhnout velice brzy. V rámci turnaje v Orlandu by měl Dallas FC narazit na New York City a restart Major League Soccer má být v plánu na desátý červencový den.