Výrazné změny na Střeleckém ostrově? Tým asi bude jiný, věští Kladrubský

Výrazné změny na Střeleckém ostrově? Tým asi bude jiný, věští Kladrubský

Nováček z Českých Budějovic nakonec ukončil doznívající sezonu v prvním kole nadstavby a na celkovém devátém místě tabulky. Před startem ročníku by to Dynamo určitě bralo...

Nakonec byla nad síly jihočeského souboru Mladá Boleslav, kterou nyní čeká dvojzápas s Klokany. "Je to opravdu škoda. Všichni jsme chtěli postoupit. Bylo to blízko, ale takový je fotbal. Udělali jsme pro úspěch maximum, bohužel to nestačilo. Boleslav byla lepší a zaslouženě postoupila," uvedl na webu dynamocb.cz Jiří Kladrubský, jehož konto zdobí i dva mezinárodní starty.

Celkově však bylo posledních 12 měsíců povedených. "Byla to krásná jízda. Trenéři nám hned v kabině po zápase říkali, že od té doby, co přišli Sivok s Drobným, že nás to nakoplo a jeli jsme skvěle. Když přijdou tyhle ikony, co prošly světem, je to znát. Šli jsme za nimi. Jsem rád, že jsem si s oběma mohl ještě zahrát. Myslím si, že umístění, jaké jsme si uhráli, nikdo nečekal. Nikdo netušil, že budeme hrát o poháry," vyprávěl na stránkách dynamocb.cz bývalý hráč Sparty či Slovanu Bratislava.

Nyní půjdou na Střeleckém ostrově čekat velké změny. V mužstvu kouče Davida Horejše již nebude pokračovat Tomáš Sivok, jenž ukončil kariéru a s největší pravděpodobností Dynamu zamává také Jaroslav Drobný. Rychlík Ivan Schranz by se pak měl stěhovat v rámci Fortuna:ligy...

"Tým asi bude jiný. To je ale otázka pro trenéry. Vím, že udělají všechno pro to, abychom vyrovnali pozice, kam jsme se dostali letos. Teď už to bude na vedení a realizačním týmu, aby poskládali kádr na příští sezonu," uzavřel na dynamocb.cz čtyřiatřicetiletý obránce, jenž si v minulosti vyzkoušel také řeckou ligu či nižší italskou soutěž.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.