Cílem Bayernu je soustředit nejlepší německé hráče v Allianz Areně, Sané podepsal na 5 let

Cílem Bayernu je soustředit nejlepší německé hráče v Allianz Areně, Sané podepsal na 5 let
OBSAHUJE VIDEO

Už je to uděláno, už je to hotov. To, o čem se hovořilo i psalo snad rok, se dotáhlo v úvodu července a Leroy Sané je opět součástí bundesligového dění.

Čtyřiadvacetiletý reprezentant našich západních sousedů se vrací do rodné země po čtyřech letech v Manchesteru City a jeho novou destinací bude Bayern Mnichov.

V bavorské Allianz Areně, kde se nedávno slavil další titul v pořadí, se ofenzivní středopolař upsal na příštích pět sezon, čili až do 30. června 2025.

Přestupová suma zveřejněna nebyla a média jen spekulují. Zatímco loni by mohl transfer dosáhnout až do výše 100 milionů eur, letos v létě údajně vysázel čerstvý šampion Německa zhruba polovinu, což je ale pořád okolo 1,3 miliardy korun.

"Bayern je opravdový velkoklub má i velké cíle, což se mi líbí a kvituju to. Chci s ním vyhrát tolik titulů, kolik jen bude možné a úplně nejvýš stavím Ligu mistrů," vzkázala bývalá hvězdička Schalke 04.

V Mnichově jsou spokojení, protože šli po svém cíli dost dlouho. "Je to úžasný fotbalista, který své kvality prokázal opakovaně, hlavně na mezinárodní úrovni. Naším cílem je soustředit nejlepší německé hráče právě v Bayernu a příchod Saného to jen potvrzuje," mnul si ruce šéf představenstva Karl-Heinz Rummenigge.