Podepsat smlouvu ve Spartě by chtěl každý, líčí Heča. Jak bude prožívat konkurenční boj s Holcem?

Podepsat smlouvu ve Spartě by chtěl každý, líčí Heča. Jak bude prožívat konkurenční boj s Holcem?

Milan Heča, který byl v tomto ročníku Fortuna:ligy sparťanskou jedničkou, z letenského prostředí jen tak brzy nezmizí. Pakliže tedy časem nezaujme nějaký zahraniční klub, který ho z městské části Prahy 7 nevykoupí...

Se sportovním ředitelem Sparty se totiž v pátek dohodl na podpisu nového kontraktu, který ho ke slavnému "S" váže až do roku 2023.

"Podepsat smlouvu ve Spartě by chtěl každý. Jsem rád, že jsem to tady mohl prodloužit o další tři roky," pronesl po podpisu nového pracovního dokumentu zkušený strážce svatyně.

"Přišel jsem s tím, abych něco odchytal a pomohl nějak týmu. To se mi zatím daří, vyvíjí se to z mého osobního pohledu tak, jak jsem si představoval," citoval web sparta.cz slova devětadvacetiletého odchovance Slovácka, který dorazil do metropole v létě 2018.

"Ať se ti ve Spartě i dál daří, Milane!," zaznělo na oficiálních stránkách čerstvého vítěze MOL Cupu.

I když by měl z klubu odejít o čtyři roky starší Rumun Florin Nita, novou konkurencí pro Heču by se měl stát slovenský brankář Dominik Holec, jenž se na Spartě uspal před pár týdny.

"Jestli mě čeká těžký souboj? Každá konkurence mě může pomoct. Je jedno, kdo chytá, hlavní jsou výsledky týmu. Jestli to bude Dominik, Florin, já, nebo David Bičík, je opravdu fuk. Hlavně ať máme radost z vítězství my i fanoušci," zakončil Heča.

Sparta chce Nováka, Pavelku a Krejčího, nemusí však vyjít ani jeden

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.