Icardi vysvětlil důvod svého přesunu do PSG, fanoušky Interu to nepotěší

Icardi vysvětlil důvod svého přesunu do PSG, fanoušky Interu to nepotěší

Nová ofenzivní akvizice francouzského velikána z Parku princů vysvětlila, proč své kariérní kroky směrovala zrovna do Paříže a proč dala vale historickému svatostánku San Siru.

„Věčně nespokojený“ Mauricizo Icardi byl pro tuto sezonu vyslán na hostování do PSG, kam se nakonec za částku 50 milionů eur přesune natrvalo.

Renomovaný celek z Paříže, jemuž se znovu podařilo vyhrát domácí nejvyšší soutěž, potřeboval kvalitního útočníka, který by dovednostmi nahradil služby dříve stabilní opory Edinsona Cavaniho. A to Icardi splňoval dokonale.

„Touto nabídkou jsem velmi poctěn, protože jsem se chtěl ve své kariéře vyvíjet, což mi Inter už neumožnil,“ vysvětloval pro PSG TV argentinský útočník.

„Je mi 27 let a v Itálii jsem strávil až příliš moc času. Pokud jsem se chtěl i nadále zlepšovat, musel jsem se posunout výše. Byl to jeden z nejdůležitějších kroků mého života,“ zasvěcoval nás do svého rozhodování.

„Zvolil jsem si PSG, protože chci vyhrávat trofeje. Chtěl jsem velký klub, se kterým něčeho dosáhnu. A tak jsem tu,“ osvětlil odhodlaný snajpr, jehož v útoku podporují Neymar a Mbappé.