První poločas se nám povedl, přiznává Weber, nechce však nic podcenit. Klusáček kritizoval produktivitu

OBSAHUJE OHLASY

Mladá Boleslav postoupila přes České Budějovice v pavouku o Evropu dál a narazila na pražské Klokany. Vše nasvědčuje tomu, že dvojzápas vyhraje, protože doma svého soupeře porazila 3:0. V případě, že to v Ďolíčku potvrdí, narazí na pátý tým ve skupině o titul.

Bohemians ovšem na jaře předvádějí skvělý fotbal a určitě není v zájmu svěřenců Jozefa Webera, aby svého soupeře v odvetě podcenili. Domácí fanoušci, přestože jich bohužel nebude moc, Klokany poženou za čestným úspěchem a motivace k obratu a případné účasti v Evropské lize je obrovská.

Favorit na odvetu je tak jasný a vítěz dvojzápasu pak vyzve pravděpodobně Jablonec nebo Liberec. Weber ovšem nechce soupeře podcenit. „Je to poločas. Rozehrané je to slušně, to je potřeba říct, ale na Bohemce jsem sám působil a tamní prostředí znám. Jakákoli lajdáckost nebo vůbec myšlenka, že je hotovo, by nás mohla mrzet,“ cituje kouče Mladé Boleslavi server iDnes.

Jeho oponenta Luďka Klusáčka mrzely hlavně neproměněné šance v prvním poločase. „Utkání rozhodl asi první poločas. Ač jsme byli horší, dostali jsme se do tří jasných brankových příležitostí a ani jednu jsme neproměnili,“ uznává kouč Bohemians 1905. Určitě se ale před odvetou nevzdává a v Ďolíčku udělá maximum pro to, aby dvojzápas otočil.