Za Brno dal někdo hattrick po patnácti letech. Zajímavý projev ofenzívy, tvrdí Machálek po výhře 7:2

Za Brno dal někdo hattrick po patnácti letech. Zajímavý projev ofenzívy, tvrdí Machálek po výhře 7:2
OBSAHUJE OHLASY

Zbrojovka Brno válí jako hrom. Vzhledem k okolnostem, které ovšem nemůže momentálně ovlivnit (situace v Karviné, forma Pardubic) to ale na postup do první ligy nemusí stačit. Kouč Machálek sdělil po výhrách 6:1 s Viktorií Žižkov a 7:2 na hřišti Vyšehradu své dojmy.

Třináct gólů za dva zápasy? Za to by se nestyděl ani Real Madrid. "V ofenzivě jsme momentálně na slušné vlně, každý zápas jsme schopní nastřílet hodně gólů. Psychicky nám pomohlo, že jsme dotlačili k výhře některé těžké zápasy, nakoplo nás i vysoké vítězství doma se Žižkovem. Do ofenzivy jsme se dnes projevili velice zajímavě," pochválil Machálek svůj útok.

A šlape i obrana. Zbrojovka má zkrátka formu jako hrom a v Příbrami, Karviné i Opavě z ní mají právem strach, protože by do baráže nejspíše nastoupila (paradoxně) jako favorit. Jenže nyní Brno doplácí na nepovedený start do sezóny, kde jim chybí několik bodů na první Pardubice. 

Na Vyšehradě se navíc povedlo i to, na co Zbrojováci nejsou zvyklí. Po patnácti letech totiž v lize (ač druhé) dal nějaký jejich hráč hattrick. Tím byl nedávný oslavenec Adrian Čermák. Nic však Zbrojovku neuspokojí tak jako postup do ligy a pro ten udělá maximum, i když koronavirus v Karviné ani formu Pardubic neovlivní.  

"Máme dnes tři body, čekají nás ještě dva zápasy a chceme je zvládnout. Nic se pro nás nemění, jedeme stále dál, rozdíl je jen v tom, že máme zase týden na přípravu a je jen jediný trénink," řekl Machálek po vysoké výhře na Vyšehradu pro klubový web.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.