Rád bych vyzkoušel zahraniční angažmá, hodně by se mi líbila bundesliga, neskrývá Masopust

Rád bych vyzkoušel zahraniční angažmá, hodně by se mi líbila bundesliga, neskrývá Masopust

Bývalý křídelník Jihlavy a Jablonce Lukáš Masopust se díky právě probíhajícího slávistickému angažmá vystřelil až do národního mužstva.

A žádné druhé housle nehrál ani na reprezentační úrovni, o čemž svědčí to, že naskočil do všech osmi kvalifikačních duelů, s tím, že pětkrát šel do hry od úvodní minuty a třikrát jakožto žolík.

Sedmadvacetiletý krajní záložník, jehož šest branek v ligové sezoně je novým osobním rekordem, potvrdil, že s jídlem roste chuť a po angažmá u mistra by se v budoucnosti nebránil ani zahraniční misi...

"Jsem spokojený s tím, co jsem dosáhnul, ale pochopitelně bych chtěl víc a víc," uvedl na webu ceskatelevize.cz rychlonohý fotbalista, mezi jehož slabiny lze počítat to, že si zatím nevěří na penalty.

A jakou destinaci by v případě transferu ven preferoval? Zmíněna byla bundesliga, kde před ním neuspělo hned několik hráčů včetně Milana Petržely či Jana Klimenta.

"Rád bych vyzkoušel zahraniční angažmá. Líbilo by se mi hodně Německo," ozřejmil na serveru ceskatelevize.cz ten, jenž musel kvůli modernímu fotbalu upravit svůj způsob hry a s tím, že po nich kouč chce, aby byli přímočařejší a větší pily, nemá problém.