Owen vyčítá Kloppovi, že si hýčká Origiho. O co prý přišel?

Owen vyčítá Kloppovi, že si hýčká Origiho. O co prý přišel?

Michael Owen je legenda Liverpoolu (přestože se o tom dá spekulovat, ke konci kariéry totiž nastupoval za rivala Manchester United) a svůj bývalý klub kritizuje za to, že si namísto přivedení Tima Wernera z Lipska ponechá Divocka Origiho. 

Origi přestoupil do Liverpoolu v roce 2014, jednu sezónu od té doby hostoval v Lille, odkud na Anfield přišel, v ročníku 2017/18 byl pak zapůjčen do bundesligového Wolfsburgu. Za Liverpool nikdy nenastupoval v základní sestavě, byl ale často důležitým žolíkem a branku vstřelil i ve finále Ligy mistrů 2019, kdy na konci zápasu upravoval výsledek na 2:0 a zahájil tím velké oslavy.

Je dobře, že si Liverpool váží svých hráčů, podle Owena se měl ovšem Jürgen Klopp s belgickým útočníkem rozloučit. Právě kvůli přetlaku v útoku totiž Timo Werner místo Liverpoolu přestoupil do Chelsea. Werner chtěl odejít na Anfield Road, útok se Salahem, Maném, Firminem, Origim či dalšími jmény pro něj ovšem nebyl atraktivní.

Chtěl mít zkrátka jistou pozici. Kdyby Liverpool Origiho pustil, Werner by podle Owena nyní oblékal dres Reds. Belgický útočník podepsal s Liverpoolem dlouholetou smlouvu a na Anfieldu ještě nějaký ten pátek zůstane. Owen si však myslí, že by bylo výhodnější hrdinu duelu s Barcelonou (4:0) prodat a peníze raději investovat do hvězdy Red Bullu...