Hancko? O stoperovi mám úplně jinou představu, 160 milionů bych dokázal utratit jinak, tvrdí Chovanec

Hancko? O stoperovi mám úplně jinou představu, 160 milionů bych dokázal utratit jinak, tvrdí Chovanec

Tento týden se v pořadu Tiki-Taka rozebíral dvaadvacetiletý slovenský stoper Dávid Hancko a jeho možné setrvání na pražské Letné, které by nebylo nejlevnější.

Stratég Slovácka Martin Svědík uvedl, že se mu kmenový střední obránce Fiorentiny líbí, ale na českou ligu je podle něj 160 milionů korun hodně peněz a poměr cena a kvalita podle něj v tomto případě neodpovídá.

Jaký názor má na dotyčný případ, ve kterém ještě Sparta neměla říci poslední slovo a bude usilovat o domluvu, že by mohla transfer doplatit při příštím prodeji, nynější šéf rozhodčích Jozef Chovanec?

Jako jeden z mála odborníků je proti jeho angažování. "Někteří hráči se v českém fotbale přeceňují, někteří se nedoceňují. Každý máme jiné představy. Někomu se líbí víc, někomu míň. Mně se tolik nelíbí, protože jsem stopera hrál a mám o stoperovi úplně jinou představu," uvedl v rámci O2 TV Sport někdejší trenér české reprezentace.

Sám by desítky milionů korun investoval jiným způsobem, než za rodáka z Prievidze, jehož současnou partnerkou je profesionální tenistka Kristýna Plíšková. "Nerozhoduje cena. Dneska už je to úplně jinde. Když vezmu pár let zpátky, když jsem ve Spartě trénoval, tak o takových transferových částkách jsme se vůbec nebavili. I když jako trenér bych byl šťastný, že jo. Ale dokázal bych 160 milionů utratit jinak," uzavřel v rámci zmíněného televizního pořadu šedesátiletý odborník, jenž trenérsky prošel kromě Sparty také Krasnodarem, Baniyasem či Slovanem Bratislava.

Nita a očekávané letenské loučení? Podle informací Kotala nikam neodchází...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.