Když jsme Součka kupovali, věděli jsme, že s ním získáváme i góly, raduje se Moyes

Když jsme Součka kupovali, věděli jsme, že s ním získáváme i góly, raduje se Moyes
OBSAHUJE VIDEO

Bývalý kapitán Slavie Tomáš Souček už v Premier League nasbíral osm startů a na trávnících dohromady strávil 591 minut čistého času.Někdejšímu hráči Viktorie Žižkov či Slovanu Liberec pak vyšel zejména start července, kdy se mu podařilo pokořit obrany Chelsea i Newcastlu United.

Někdejšímu hráči Viktorie Žižkov či Slovanu Liberec pak vyšel zejména start července, kdy se mu podařilo pokořit obrany Chelsea i Newcastlu United.

A v Londýně je chválen čím dál tím víc. "Začínáme těžit z přítomnosti dvou zimních posil. Jarrod Bowen i Tomáš Souček, kteří přišli na konci ledna, se prosazují stále více. Jsou ve skvělé formě. Tomášovi další gól určitě ještě více přispěje ke klidu a sebedůvěře," okomentoval pětadvacetiletého reprezentanta Česka ofenzivní borec Kladivářů Michail Antonio, který už obléká trikot West Hamu United pár let.

Komplimenty si nenechal pro sebe ani skotský manažer United David Moyes, jenž exslávistickou chobotnici do West Hamu během zimní přestávky přivedl a dává mu důvěru...

"Je velmi pozitivní, do jaké formy se Souček dostal. Když jsme ho kupovali, věděli jsme, že s ním získáváme i góly. Nyní to potvrzuje. A současně má i mnoho dalších skvělých atributů, jimiž naší hře pomáhá," pochvaloval si skotský kouč, který své svěřence připravuje na středeční domácí duel s lépe postaveným celkem Burnley.

Kdo z nich se vrátí zpátky do ráje? Podívejte se na jedenáctku slávistů půjčených na hostování!