Po Pilařovi pravděpodobně Sigmě zamává také Nešpor, který je lákán do Ďolíčku...

Po Pilařovi pravděpodobně Sigmě zamává také Nešpor, který je lákán do Ďolíčku...

To, že už v tradiční hanácké značce z Androva stadionu nebude od léta pokračovat zkušený křídelník Václav Pilař, je nějaký čas známo.

V Olomouci by však nemusel nadále hrát ani další ostřílený jedinec, kterým je čerstvě třicetiletý útočník Martin Nešpor.

Byť mu sportovní manažer Ladislav Minář nabízí prodloužení smlouvy, která mu vypršela před pár dny, na opětovný podpis na dotyčné adrese to nevypadá.

Protože se o někdejšího forvarda Mladé Boleslavi či Sparty začali zajímat také v Bohemians Praha 1905, právě teď je pravděpodobnější, že se vrátí na místo, kde na nejvyšší úrovni před více než dekádou začínal.

Klokani totiž mohou přijít např. o Matěje Pulkraba, který je ve Vršovicích zapůjčen ze Sparty a ofenzivní borec se zkušenosmi z albánské či polské nejvyšší soutěže by se jim mohl hodit.

Tím spíš, že až do svých zdravotních problémů branky střílel a minulou ligovou sezonu jich za Sigmu během devatenácti startů v základní sestavě nastřílel osm.

Posledním olomouckým vystoupením tak možná bude výjezd do Příbrami, k němuž došlo v úvodu loňského října. Za pár týdnů by se pak mohl hlásit do přípravy Luďku Klusáčkovi.