Pokračování Podaného u Botiče je nejisté. Klokani už nemusí mít zájem ani o Pokorného

Pokračování Podaného u Botiče je nejisté. Klokani už nemusí mít zájem ani o Pokorného

Jaro bylo podle kouče Bohemians Praha 1905 Luďka Klusáčka bodově fantastické. a nad očekávání...

"Dvaadvacet bodů v deseti zápasech, to bychom za 30 zápasů byli někde na úrovni Plzně, což je hrozně těžké zopakovat. Byla tam i řada dobrých výkonů, je vidět, že fanouškům se to líbilo, což mě hrozně těší. Závěrečná děkovačka byla důkazem, že chodí rádi," uvedl po závěrečné výhře, která však na postup s Mladou Boleslaví nestačila, šéf lavičky Klokanů.

Mohli by zelenobílí po posledních povedených týdnech pomýšlet v příštím ročníku i výš? "Rádi bychom pomýšleli výš, k tomu je však potřeba výkony trošku stabilizovat. Věřím, že kádr máme vcelku pohromadě. Předpokládám, že bychom mohli na slušné výkony navázat," doplnil spolupracovník Ericha Brabce.

Představu o složení mužstva pro sezonu 2020/2021 již má. Zatímco odchod Matěje Pulkraba je jistý, u stopera Lukáše Pokorného a krajního beka Jakuba Podaného ještě nic ztraceno není.

"Z hostování se do Sparty vrací Pulkrab, uvidíme, jak to bude s Kubou Podaným, který hostuje z Dukly. Hostování ze Slavie končí Pokornému. Naopak dvě hostování jsme změnili v přestup: Květovo a Hronkovo. Základ týmu tady zůstává," informoval šéf Jindřiška, Vacka a spol.

Třiatřicetiletý zadák, jenž patří Dukle a dříve si zahrál také za Spartu, Slovan Bratislava, Teplice či Sigmu Olomouc, si v této ligové sezoně připsal 21 vystoupení a 1746 odehraných minut. V roce 2020 však šel do akce ve Fortuna:lize pouze jednou.

O šest let mladší střední obránce, jenž pořád patří sousednímu "S", pak měl vytížení ještě menší, neb naskočil jen do 12 soubojů. I on však nenavlékl dres Klokanů hezkou řádku měsíců...