Sáček: Neúspěšných derby jsme hráli dost, naše sebevědomí šlo hodně nahoru a jedeme do Edenu vyhrát

Sáček: Neúspěšných derby jsme hráli dost, naše sebevědomí šlo hodně nahoru a jedeme do Edenu vyhrát

Bronzová Sparta už nedokázala zdolat mistrovskou Slavii deset zápasů v řadě (pět duelů vyhráli sešívaní, pětkrát se zrodil remízový výsledek), což se časově natáhlo na více než čtyři roky. 

"Už by to chtělo prolomit, Neúspěšných derby jsme hráli dost. Doufám, že tentokrát to vyjde," burcoval letenskou kabinu na více postech použitelný Michal Sáček.

I když už ani jednomu týmu nejde uprostřed pracovního týdne vůbec o nic, derby je přeci jen pořád derby a největším zápasem v Česku...

"Máme za sebou výborné zápasy, naše sebevědomí šlo hodně nahoru, chceme to potvrdit a zakončit sezonu vítězně. Jedeme do Edenu vyhrát, nebude to žádný přátelák," doplnil bojovně naladěný svěřenec Václava Kotala.

Již šestý zápas proti největšímu rivalovi v zemi čeká na Adama Hložka, jehož čeká za pár dní oslava plnoletosti. "Hrozně moc se těším. V Edenu odevzdáme maximum a popereme se o vítězství. Slavia má taky formu, myslím, že to bude krásný zápas," předpověděl sedmnáctiletý teenager, jenž by mohl mít podle některých zdrojů během léta nakročeno do bundesligy.

A co názor asistenta Michala Šmardy? "Kluci vědí, o co jde. Motivace bude velká, chceme tento ročník zakončit úspěšně. Věřím, že náš tým udělá vše pro to, aby šlo o vítěznou rozlučku," uzavřel člen sparťanského realizačního týmu, jenž přišel do metropole ze Slovácka.

Úvodní výkop proběhne na Sinobo Stadium v 18:00.