Slávistický seznam přání má zahrnovat Graiciara, Karafiáta, Berana i Kuchtu. Júsuf by naopak mohl pod Ještěd

Slávistický seznam přání má zahrnovat Graiciara, Karafiáta, Berana i Kuchtu. Júsuf by naopak mohl pod Ještěd

Mistrovská Slavia je těsně před definitivním ukončením ligového ročníku 2019/2020 spojována hned s několika tvářemi, které byly v posledních měsících součástí tuzemského prvoligového dění.

V zákulisí padá celá řada jmen, s tím, že hned čtyři z nich jsou právě teď součástí Slovanu Liberec, do kterého sahá sportovní ředitel vršovického "S" Jan Nezmar rád a často a pokud by obhájci titulu nevyšlo ani jedno z nich, bylo to to opravdu velké překvapení.

Spekuluje se o čtyřlístku Jan Kuchta, Tomáš Malinský, Michal Beran a Ondřej Karafiát, s tím, že nejblíže by měl mít do Edenu první zmíněný, který je sešívaným odchovancem a před Slovanem zrovna dvakrát nezářil v Teplicích.

Sešívaní by za tento krok byli ochotni pod Ještěd zapůjčit bahrajnského reprezentanta Júsufa Hilála, jenž sehrál svůj nejlepší zápas za Slavii před pár dny.

Reálně a zřejmě pravděpodobněji než v případě devatenáctiletého objevu jara Michala Berana, který by klidně mohl přestoupit a na současné adrese ještě nějaký čas hostovat, údajně vypadá také příchod exsparťana Ondřeje Karafiáta, jemuž na stadionu U Nisy vypršela smlouva a do metropole by se mohl vrátit jako volný hráč. Možností však bude mít pětadvacetiletý obránce víc.

Realizační tým Slavie navíc zvažuje to, že by se pokusil vykoupit z Fiorentiny někdejšího mládežnického reprezentanta Martina Graiciara, jehož moc dobře zná ze své liberecké mise.

Jednadvacetiletý forvard se neprosadil ve Spartě i kvůli zranění, ovšem pod Jindřichem Trpišovským svého času pár branek nasázel a ještě jednu šanci - tentokráte na druhé straně Vltavy - by dostat mohl. Otázkou však bude i suma, kterou budou toskánské Fialky požadovat...

Kdo z nich se vrátí zpátky do ráje? Podívejte se na jedenáctku slávistů půjčených na hostování!