Sneijder by mohl ohledně přerušení důchodu napodobit Robbena. Zahraje si s Černým?

Sneijder by mohl ohledně přerušení důchodu napodobit Robbena. Zahraje si s Černým?

Čerstvě šestatřicetiletý Wesley Sneijder by se mohl znovu vrátit do soutěžního koloběhu. To vše i přesto, že z něj dobrovolně vystoupil již v úvodu loňského roku, co ukončil své angažmá v katarské Stars League.

Celou řadu měsíců po ukončení profesionální kariéry by se mohl někdejší dlouholetý reprezentant Oranjes k fotbalu vrátit a to v barvách Ultrechtu, což je město, ve kterém se narodil, ale za jehož áčko nikdy nenastoupil.

Pakliže by vše klaplo, bývalý špílmachr Ajaxu, Realu, Interu, Galatasaray či Nice by tak napodobil svého vrstevníka z národního mužstva Arjena Robbena.

Ten má za sebou také rok "v důchodu", ale není to dlouho, co si plácl na ročním kontraktu se "svým" Groningenem, ve kterém svou velkou kariéru nastartoval a jehož opouštěl kvůli PSV Eindhoven před 18 lety.

Sportovní ředitel Ultrechtu Jordy Zuidam potvrdil, že nabídka už leží na Sneijderově stole a nyní je na tahu jejich objekt zájmu. "Bavili jsme se o jeho možném návratu, záleží na něm," pronesl funkcionář na konto možného transferu.

Předčasně ukončení nejvyšší nizozemská soutěž zastihla Ultrecht, který trénuje John van den Brom, na šesté pozici.

Součástí kádru byl v ročníku také dvaadvacetiletý útočník Václav Černý, jenž však neměl žádné převratné herní vytížení (za áčko odehrál 359 bez jediné trefy, za rezervu přetavil tři starty ve dvě branky) a kdo ví, zda bude chtít na Stadionu Galgenwaar pro necelých 24 tisíc diváků zůstat.

Messi znovu může vyzvat Ronalda, našel se sponzor, který chce Argentince v týmu