Kapitán Karviné se rozčílil na Facebooku: Tomuhle pánovi to je asi ukradené

Kapitán Karviné se rozčílil na Facebooku: Tomuhle pánovi to je asi ukradené

Skupina o záchranu se zadrhla kvůli nákaze koronavirem v karvinském týmu. Někteří dokonce začali spekulovat, že se hráči v Karviné nakazili schválně a k tomu se vyjádřil i karvinský kapitán Marek Janečka.

O dohrání se rozhodne na základě výsledků testů 16. července. Pokud budou negativní, tak se soutěž dohraje 23. a 26. července, poté bude následovat baráž a skončí se 1. srpna. „Rozumím, že ve hře je hodně, třeba smlouva s Fortunou. Je tu i druhá strana mince a to jsou kluby, které v této situaci ztrácí také. To je tomuhle pánovi asi ukradené,“ míní Janečka směrem k předsedovi LFA Dušanu Svobodovi na Facebooku, jehož slova citoval web isport.cz.

Karvinského kapitána některé teorie mrzí. „Mrzí mě, že někteří funkcionáři jiných klubů mají vyjádření, že jsme se na to v Karviné připravovali a dělali to schválně, to je úplně stupidní názor,“ pokračoval.

Janečka prosí o více úcty a respektu. „Liga je už teď neregulérní a ne vinou Karviné, ale kvůli realitě, která je ve světě. Na prvním místě je zdraví. A to se ani nebavím o tom, že máme mít 14 dní karanténu, potom 5 dní narychlo trénovat a pak jít bojovat o holý fotbalový život. Ano, jsme fotbalisti a je to naše práce, ale když už, tak za regulérních podmínek, které teď ani náhodou nejsou,“ dodal sedmatřicetiletý obránce.