Inter loupí v Chelsea a hodlá podepsat dva hráče. Koho vezme Giroud s sebou do Milána?

Inter loupí v Chelsea a hodlá podepsat dva hráče. Koho vezme Giroud s sebou do Milána?

Přestože to ze začátku sezóny vypadalo nadějně, Inter Milán na jaře polevil a závěrečného boje o vysněné Scudetto se neúčastní. Juventusu už konkuruje pouze římské Lazio a vypadá to, že ani Immobile a spol. na Starou dámu nebudou stačit. 

Příští sezóna však (ačkoliv nevíme kdy) začne od nuly a Inter se bude od první minuty chtít účastnit bojů o italský titul. Ten Nerazzuri vyhráli naposledy v roce 2010 pod vedením Josého Mourinha. Nyní tým vede sebevědomý Antonio Conte, pod jehož vedením zažil Inter velký pokrok a příchod hvězd jako Sanchéz, Eriksen či Lukaku, na úspěch v první sezóně to však nestačilo.

V té příští ovšem Inter bude patřit k favoritům. Hovoří se, že se snad pokusí získat Lionela Messiho, tento přestup je ovšem zatím pouhé sci-fi. Některé transfery jsou ovšem reálnější a velmi pravděpodobný je příchod dvou hráčů z Chelsea, kde mimochodem i sám Conte dříve koučoval a Blues dovedl i k titulu v Premier League. Nyní se o to bude pokoušet s Interem. 

Ta dvě jména jsou Olivier Giroud a Emerson. Tím prvním je útočník Olivier Giroud, který je prý velmi blízko dohody s Contem. Tím druhým pak rovnou Ital, obránce Emerson Palmieri, který v Chelsea odehrál dvě sezóny, před tím působil v AS Řím a vypadá to, že by se do své domoviny mohl vrátit. Tentokrát ovšem na San Siro. Za oba hráče by Chelsea požadovala částku asi okolo 30 milionů liber. A to nejspíše Interu vyhovuje...

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.