Sparta se zajímala o Škrtela, který si v Süper Lig kráčí pro titul. Proč však zatím couvla?

Sparta se zajímala o Škrtela, který si v Süper Lig kráčí pro titul. Proč však zatím couvla?

Protože je situace ohledně Dávida Hancka, jenž patří Fiorentině, která o něm může jednat s jakýmkoliv zájemcem, notně nejistá, Sparta samozřejmě ohledně středu obrany zvažuje i jiné možnosti...

Jak uvedl Luděk Mádl ze serveru seznamzpravy.cz, letenské "S" se prostřednictvím svého sportovního ředitele Tomáše Rosického zaobíralo také myšlenkou, zdali by se týmu z rudé části Prahy nehodil pětatřicetiletý slovenský stoper Martin Škrtel.

Rodákovi z Handlové totiž končí smlouva v klubu Istanbul Basakeshir, který s ním v sestavě v Süper Lig nikdy neprohrál a po jednatřiceti kolech vládne tabulce s náskokem čtyř bodů na druhý Trabzonspor, což znamená, že je velmi blízko historickému titulu.

Sparta se na možnost jeho příchodu do hlavního města České republiky ptala jeho zástupce a zajímaly ji zejména osobní podmínky, po jejich konkretizaci však údajně veškerou snahu o jeho podpis vzdala.

Střední obránce, mezi jehož nynější spoluhráče patří Clichy, Demba Ba či Robinho a který má před sebou také závěrečné pavoukové boje v Evropské lize, by však na nich nemusel trvat věčně a pokud by nesehnal něco lepšího, třeba by situace ještě mohla změnit.

Někdejší zadák Trenčína, Zenitu, Liverpoolu, Felerbahce i Atalanty Bergamo, za níž ovšem v Serii A nikdy nenastoupil a jde o jeho nejkratší "štaci", si zatím vyzkoušel slovenskou, ruskou, anglickou a tureckou nejvyšší soutěž. Jak moc blízko či daleko je asi Fortuna:liga...

Na Letné už nemám žádné přátele, tvrdí Stanciu. Některé fanoušky Sparty nechápe...