Hübschman má jistotu, že oslaví v jabloneckém dresu i devětatřicáté narozeniny. V co doufá?

Hübschman má jistotu, že oslaví v jabloneckém dresu i devětatřicáté narozeniny. V co doufá?
OBSAHUJE VIDEO

Někdejší vítěz Poháru UEFA Tomáš Hübschman usoudil, že na Fortuna:ligu stále má a na své současné adrese na severočeské Střelnici prodloužil kontrakt o další rok až do 30. června 2021.

Mistr Evropy do jednadvaceti let z roku 2002, jehož konto zdobí 8 triumfů v ukrajinské Premier League, tak začne v Jablonci již šestou sezonu v řadě...

"Jsem samozřejmě rád, že jsme se domluvili na pokračování. Důležité bylo, že klub projevil zájem, abych pokračoval. A pro mě bylo nejdůležitější, že jsem zdravý," uvedl na webu fkjablonec.cz záložník, který debutoval v české nejvyšší soutěži před necelými dvěma dekádami v trikotu Sparty.

V české lize má zatím na kontě pouhé tři branky, ale sám moc dobře ví, že jeho přednosti jsou jinde. "Je to zajímavý, ale asi více pro média a možná pro někoho, kdo si vede statistiku. Já to moc neberu, jsem rad, že můžu dělat to, co mě baví a pomáhat klubu naplňovat cíle. Jsem rad, že jsme letošní sezónu dotáhli do předkola evropských pohárů a doufám, že tam budeme hrát důstojnější roli než v loňské sezóně. Za to, co se nám povedlo v letošním ročníku, bych chtěl poděkovat všem lidem v klubu," uzavřel osmatřicetiletý svěřenec kouče Petra Rady, který je v týmu kapitánem.

V nadcházející sezoně bude sdílet jednu kabinu i s Ivanem Schranzem, Robertem Hrubým či Václavem Pilařem.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.