Bude Kanga zdobit českou ligu i nadále? Sparta zatím…

Bude Kanga zdobit českou ligu i nadále? Sparta zatím…

Sparťané sezonu nakonec zakončili úspěšně díky výhře v MOL Cupu a umístění na třetí pozici v lize vzhledem vývoji ligy taky není špatné. Avšak, jak bude složen tým v příští sezoně není zřejmé.

Spartu definitivně opustil útočník Martin Graiciar, na kterého Sparta nevyužila opci. Situace okolo Guélora Kangy se řeší.

Gaboňan je velkým otazníkem. Někteří si Spartu bez něj nedokáží představit, jiní naopak by ho v týmu nechtěli. Že patřil ve Spartě k jasným lídrům však nepopře nikdo. Podle nedávného gesta Kangy z trávníku je patrné, že záložník by na Letné chtěl zůstat. Jenže musí přijít nějaká pěkná smlouva s větším platem, jinak Kanga v létě odejde jako volný hráč.

„Nadále platí, že probíhají jednání. To je vlastně nad rámec téhle informace ohledně Guélora Kangy a Dávida Hancka. Více zatím nemůžeme komunikovat,“ citoval web spot.tn.nova.cz slova tiskového mluvčí Sparty Ondřeje Kasíka.

Kanga v letošní sezoně odehrál 31 zápasů, nastřílel 12 branek a připsal si pět asistencí. V konečné tabulce střelců obsadil čtvrté místo. Do Sparty přestoupil v zimě 2018 z Bělehradu.