Jak to vypadá s přestupovou aktivitou Liverpoolu? Klopp nepřináší zrovna pozitivní zprávy…

Jak to vypadá s přestupovou aktivitou Liverpoolu? Klopp nepřináší zrovna pozitivní zprávy…

Vyhráli Premier League, loni k tomu dokonce přidali i Ligy mistrů, ale přesto nemají peníze nazbyt.

„Nemůžeme utrácet miliony jenom proto, že bychom chtěli, takhle to prostě nefunguje,“ zlobil se Klopp, když byl anglickými medii tázán na to, jak se připravuje na otevření přestupového okna, během něhož se očekává zvýšená aktivita všech jeho konkurentů v tabulce.

V mistrovském kádru Reds i přesto příliš změn nečekejte. „Nemyslím si, že je pravděpodobné, abychom následující přestupové okno vyzařovali vyšší aktivitu,“ potvrzoval německý manažer, který má už teď v merku pár mladíků, co čekají na svou šanci v áčku. „Mám vytipované tři nebo čtyři kluky, kteří jsou připraveni udělat velký krok vpřed.“

Úplně bez posil však Liverpool také nezůstane. Minimálně do zálohy by mohl přijít Thiago Alcantara, jenž podle šéfa Bayernu projevil touhu přestoupit právě na Anfield Road. O dalších hráčích se ale zatím nemluví.

Pohled z úplně jiného soudku ovšem nabízí taková Chelsea, která si hodlá loňskou transferovou absenci vynahradit letos. Vedle Wernera, Ziyecha by měl přijít ještě Havertz a k tomu se mluví o dalších dvou posilách do obrany. Do Manchesteru United by naopak mohl za částku atakující 100 milionů liber zamířit Sancho a pozadu v utrácení jistě nezůstane ani Manchester City.