Real Madrid se vydává na lov do Londýna, ze spárů Chelsea hodlá vytrhnout tohoto hráče

Real Madrid se vydává na lov do Londýna, ze spárů Chelsea hodlá vytrhnout tohoto hráče

Letní přestupové období se pomalu blíží a spolu s ním se nám otevírá i náruč spekulací. Jednu vážnější nám nyní představují britská media společně s deníkem Goal, podle jehož informací se do hledáčku královského Realu dostal další hráč Chelsea.

Tentokrát nejde o ofenzivní postavu, jako tomu bylo loni v případě Edena Hazarda, nýbrž o neodmyslitelnou tvář ze středu pole, která v Premier League oslavila dva ligové tituly. Ten první se zrodil ještě v Leicesteru, druhý už u Blues na Stamford Bridge.

Jde o francouzského a na hřišti prakticky neunavitelného záložníka N’Gola Kantého, jehož ještě nedávno slavný Sir Alex Ferguson označil za nejdůležitějšího hráče anglické ligy, neboť dokáže aktivně odebírat míče a pohybuje se opravdu všude.

Kantého výkony v rámci letošní sezony o něco povadly, za což do velké míry mohla zranění, ale rozhodně úplně neovadly. Zájem Realu Madrid je nám toho důkazem.

Chelsea se rozhodla na přestupovém trhu po ročním zákazu opět jednou rozšoupnout. V jejím kádru už přistál Timo Werner či Hakim Ziyech a co nevidět by se do Londýna měl vydat i Kai Havertz. Za něho chce ovšem Bayer Leverkusen 90 milionů liber, přičemž část této částky by měl pomoct zafinancovat právě Bílý balet.

Španělská media potvrzují, že se Real bude poohlížet po novém záložníkovi, ale také zmiňují, že se nejprve pokusí někoho prodat. Určitě nás tedy bude čekat zajímavé a kvalitními přestupy nabité léto.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.