Weber: Liberec dokázal zrealizovat aspoň jednu útočnou akci a zaslouženě vyhrál, my ani jednu

Weber: Liberec dokázal zrealizovat aspoň jednu útočnou akci a zaslouženě vyhrál, my ani jednu

Mladé Boleslavi nevyšel zápas o 2. předkolo Evropské ligy a nezopakuje loňský rok, kdy vyhrála v lize skupinu o Evropu a následní i kvalifikační utkání.

Podle trenéra Mladé Boleslavi Jozefa Webera bylo vítězství Liberce naprosto zasloužené. „Gratulace domácím k zaslouženému vítězství, protože dokázali zrealizovat aspoň jednu útočnou akci, my ani jednu. Respektive dvě, ale tu druhou už nepočítám,“ řekl devětačtyřicetiletý trenér.

Zápas rozhodl Liberec z ukázkového brejku. „Utkání mělo tempo, klobouk dolů před hráči obou týmů. Utkání rozhodla krásná brejková situace a z toho pohledu my jsme už nedokázali reagovat,“ vysekl poklonu.

Po úspěšném podzimu přišla sprcha. „Sezonu rozdělím na dvě části. Na vynikající podzim, kde jsme bavili lidi, předváděli vynikající fotbal a spousta těch utkání mám pořád v paměti. V zimě přišel trochu průvan, ale i nadále jsme věřili, že i v tom složení, co máme budeme schopni předvádět lepší výkony, to se nám v úvodu jara nepovedlo. Pak přišel koronavir, po pauze v zápasech se Slavií a Plzní jsme se těžko hledali. Především zápase s Plzní v nás zanechal delší stopu, než jsem čekal,“ řekl pro klubovou televizi na tiskové videokonferenci lodivod Mladé Boleslavi.