Kdo všechno by se Sklářům zamlouval na Stínadlech? Tijani i krajánek Heindenreich...

Kdo všechno by se Sklářům zamlouval na Stínadlech? Tijani i krajánek Heindenreich...

V teplických kancelářích se v současnosti řeší dva možné příchody do defenzivní řady, které by obranu Sklářů nepochybně omladily.

V hledáčku severočeské značky se ocitl teplický odchovanec David Heindenreich, jenž patří Atalantě Bergamo, nicméně startu v Serii A se pořád ještě nedočkal.

Protože už je mládežnickému reprezentantovi čerstvých 20 let, rád by získával vytížení nejen v juniorce, ale i v dospělém fotbale a možnému návratu na starou známou adresu by se bránit nemusel.

Tím spíš, že před časem - když bylo italské dění kvůli známým důvodům úplně přerušeno - s mužstvem kouče Stanislava Hejkala šampion Primavery z roku 2019 nějakou dobu trénoval.

Štěpán Vachoušek a spol. podle Deníku Sport cílí i na dalšího stále perspektivního stopera, jímž je třiadvacetiletý Mohamed Tijani, jenž byl na jaře zapůjčen ve Slavii, ale pořád patří druholigové Jihlavě.

Rodák z Pobřeží Slonoviny sice odehrál za sešívané ve Fortuna:lize pouze dva zápasy, ovšem tato informace nemusí nic znamenat a slávistické vedení mohlo uplynulý půlrok využít k jeho adaptaci.

Pakliže by ho vršovické "S" skutečně přivedlo během léta do metropole a z Vysočiny ho vykoupilo, ihned by ho mohlo uvolnit na roční hostování do týmu, ve kterém lze najít známé tváře jako Kučera, Grigar, Mareš, Mareček či Řezníček.

Až dosud totiž pravidelně nastupoval výhradně ve druhé nejvyšší soutěži a na elitní úroveň by si mohl zvykat jinde. Slavia by o něm však měla dobrý přehled a mohla by si ho stáhnout zpět, jako již učinila např. s Petarem Musou, kterého v polovině sezony vytáhla z Liberce.

Vydá se Baluta za Vaněčkem, Plškem a spol., nebo zakotví na stejné adrese jako Pekhart?