Žižkov má na svém letním seznamu přání i jihlavského veterána Zoubeleho

Žižkov má na svém letním seznamu přání i jihlavského veterána Zoubeleho

V nedávno skončeném ročníku FNL skončila Viktoria Žižkov na páté pozici a v příští sezoně 2020/2021 by tradiční pražská značka vedená koučem Zdeňkem Haškem ráda zabojovala minimálně o baráž.

Možná jí k tomu bude pomáhat i vytáhlý středopolař Lukáš Zoubele, jenž má za sebou čtyři roky ve Vysočině Jihlava.

Byť už je bývalému hráči Kladna, Teplic, Jablonce či Zbrojovky Brno 34 let, zájem o jeho osobu je a jednou z adres, na níž je letos v létě váben, je právě ambiciózní tým zaměstnávající Vůcha, Švengera a spol.

Zoubele je vítězem domácího poháru z roku 2013 a nejlepší časy v Jihlavě zažil minulou sezonu, kterou zakončil dvanácti brankami.

Špatných však není ani pět gólů, jimiž se dnes již bývalý svěřenec Radima Kučery prezentoval během 1755 minut v čerstvě ukončeném ročníku 2019/2020.

Ostřílený hráč, jehož tržní cena je údajně pořád něco málo přes 5 milionů korun, má na současné adrese smlouvu do června 2021. Úplně zadarmo tedy nebude...

P.S.: Jeho spoluhráč z Vysočiny a nejlepší střelec druholigového ročníku Stanislav Klobása má nabídku ze Žižkova taky. Kromě ní ho však chce i Slovácko a váben je také do nejvyšší slovenské soutěže.

 

Vůch, Švenger a spol. již ví, kde budou mít v první polovině příští sezony dočasný azyl...

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.