Manchester United chystá velký letní výprodej. Těchto šest hráčů by si mělo balit kufry

Manchester United chystá velký letní výprodej. Těchto šest hráčů by si mělo balit kufry

Když se Ole Gunnar Solskjaer chopil kormidla Rudých ďáblů, začal si sestavovat vlastní tým, který by měl být v už tak nabité Premier League konkurenceschopný.

Všichni hráči v kádru dostali příležitost předvést své kvality, jenže někteří ani po několika pokusech nedokázali naplnit vysoká očekávání, a tak bylo jen otázkou času, než se jejich jméno objeví na transferové listině.

Deník Telegraph nyní přišel s informací, že Manchester United uvolnil k přestupu šest hráčů. Jedná se o křídelníka Alexise Sáncheze, jenž hostuje v Interu Milán, stopera Chrise Smallinga, kterého si letos vypůjčilo AS Řím, věčně zraněného Phila Jonese, Marcose Roja, Jessého Lingarda a Diogo Dalota.

Dle fanoušků na tomto seznamu chybí ještě často kritizovaný záložník Andreas Pereira, s nímž očividně Solskjaer stále počítá minimálně jako s náhradníkem.

Alexis Sánchez přišel na Old Trafford coby jako nejlepší hráč Arsenalu, ale ihned chvíli po přestupu začal herně tápat, a když jej začala sužovat i zranění, jeho anabáze na severu Anglie se rychle nachýlila ke konci.

Nejvíce peněz by ďáblové z této skupinky měli dostat za Jessého Lingarda, jemuž už déle než rok chybí přesná střelecká muška, ale kdyby ji dokázal probudit, mohl by být pro případného nového zaměstnavatele dobrou posilou.