Sarri má před sebou možná poslední zápas, Juventus monitoruje dva potenciální nástupce

Sarri má před sebou možná poslední zápas, Juventus monitoruje dva potenciální nástupce

Stará dáma nevyhrála poslední tři soutěžní utkání v řadě a ačkoliv to zatím neohrozilo její ambice na titul, tak to vehnalo do mysli vedení jistou nedůvěru k současnému manažerovi.

Deník abola.pt nyní informuje o tom, že pokud Juventus nevyhraje ani pondělní veledůležitý šlágr s Laziem, podlomí se pod trenérem Mauriciem Sarrim židle a jeho místo do konce sezony převezme Lamberto Zulli. Tedy muž, jenž v současné chvíli vede nejstarší dorostenecký tým.

Manažer uznávaného trenéra Pepa Guardioly navíc před časem potvrdil, že má Sarri v Turíně připravit tým, který povede právě aktuální lodivod Manchesteru City. Tomu na severu Anglie končí v červnu 2021 smlouva, k jejímuž prodloužení napodruhé prý už nedojde.

Sám Guardiola naznačil, že se jeho mise v Premier League chýlí ke konci. Obavy však nikdo mít nemusí, neboť za sebou zanechá skvělé mužstvo, které by mělo být soběstačné a připravené vyhrávat trofeje i bez něho.

Juventus v italské Serii A momentálně vede ligu o šest bodů nad druhým Interem a o osm nad čtvrtým Laziem. Pokud mají Římané šanci převrátit titulovou štěstěnu na svou stranu, musí v pondělí bezpodmínečně vyhrát. A vzhledem k posledním výsledkům Staré dámy to zase tak nereálné není.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.