TOP 3 hráči, kteří by mohli v Barceloně nahradit Messiho

TOP 3 hráči, kteří by mohli v Barceloně nahradit Messiho

Čas neustále kvapí kupředu a mezi lidmi se už pomalinku začíná šuškat, kdo že bude tou novou hvězdou, která se pokusí nahradit jinak nenahraditelného Lionela Messiho.

Fotbalisté jako současný kapitán Barcelony se musí s talentem narodit. I předchozí generace jinak bravurních plejerů vám kolikrát řekne, že je Messi nejlepším hráčem celé historie. Druzí jej dokonce kvalitami přirovnávají minimálně k Pelému.

Pokud by Barcelona chtěla vsadit na jistotu, nepochybně by šla po hráči, který už má s nejvyšší španělskou soutěží zkušenosti. Křídelník typu Neymara, jenž mimochodem stále patří mezi tři papírově nejhodnotnější ofenzivní fotbalisty současnosti, dokáže motat hlavy obránců soupeřů, a k tomu stále touží po přestupu z PSG.

Druhým nejvýraznějším křídelním hráčem současnosti je Jadon Sancho. Ten by se měl podle vícero žhavějších spekulací už letos v létě přesunout na Old Trafford, a pokud i zde naváže na výkony z Dortmundu, bude jen otázkou času, než se o něj začnou zajímat oba španělští velikáni.

A ve třetí možnosti samozřejmě nemůžeme opomenout ani slibně se rýsující hvězdu Ansua Fatiho, který v říjnu oslaví teprve své osmnáctileté narozeniny. Už teď však disponuje velice vysokým potenciálem, o němž nás přesvědčil během několika zápasů, ve kterých se v rámci letošní sezony objevil na hřišti.