Dynamo potřebuje lídra, za nímž hráči půjdou a který zavře bránu a nepustí gól. Drobný bude v lize i v jednačtyřiceti

Dynamo potřebuje lídra, za nímž hráči půjdou a který zavře bránu a nepustí gól. Drobný bude v lize i v jednačtyřiceti

Zatímco Tomáš Sivok už na jihočeském Střeleckém ostrově pokračovat nebude, kouč David Horejš může mít radost, že nejlepší hráč uplynulé sezony Jaroslav Drobný ještě zůstává.

Čtyřicetiletý exreprezentant s bohatými zahraničními zkušenostmi si prodlouží kariéru o další rok a barvy Dynama bude hájit také v sezoně 2020/2021.

"Nová smlouva pro Jardu Drobného pro nás byla priorita tohoto léta. Potřebovali jsme, aby po odchodu Tomáše Sivoka zůstal v týmu hráč, který bude lídrem a za kterým hráči půjdou. Jsem moc rád, že jsme se na nové smlouvě dohodli," liboval si na webu dynamocb.cz jeden z ředitelů Dynama Martin Vozábal.

Realizační tým dotyčnou zprávu vítá. "Hlavně potřebujeme někoho, kdo stejně jako v loňské sezoně zavře bránu a nepustí gól," doplnil funkcionáře hlavní trenér David Horejš.

Účastník olympijských her v Sydney, jenž oslaví za pár měsíců již jednačtyřicáté narozeniny, v minulosti prošel Panionisem, Den Haagem, Fulhamem Ipswichem, Hamburkem, Werderem, Herthou i Düsseldorfem. Na profesionální bázi již operuje více než dvě dekády.

Hráč sezony v Dynamu podle hlasování fanoušků:

  1. Jaroslav Drobný
    2. Tomáš Sivok
    3. Ivan Schranz
    4. Lukáš Havel
    5. Pavel Šulc

 

Kladrubský pokračuje v kariéře! Ještě jeden taneček si dám, fotbal by mi strašně chyběl, ubezpečil fanoušky

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.